У мережу потрапили колосальні зарплати футбольних чиновників УАФ

У мережу потрапили колосальні зарплати футбольних чиновників УАФ
Читать на русском

Найбільша зарплата - у Мирона Маркевича, який заробляє в місяць понад 25 000 доларів.

У мережі з'явилася інформація про зарплати топ-чиновників Української асоціації футболу. Найбільшу зарплату серед всіх отримує Мирон Маркевич - 707 389 гривень. Про це APnews повідомляє з посиланням на спортивного журналіста Костянтина Андріюка в Facebook.

На своїй сторінці Андріюк опублікував розміри зарплат, які отримують керівники УАФ. Правда, викладена в мережу таблиця - результат роботи самого Андріюка. За його словами, він не хоче викладати особисту інформацію, наприклад адреси або паспортні дані. "Можу запевнити. Всі оригінали цих зарплатних відомостей у мене на руках! З ідентифікаційними кодами та іншими даними. При необхідності я їх, звичайно, передам відповідним структурам або органам", - заявив Андріюк.

Якщо вірити викладеній таблиці, найбільша зарплата серед усіх чиновників у глави комітету національних збірних Мирона Маркевича - 707 389 гривень. Ненабагато менше отримує глава комітету з етики та чесної гри Франческо Бублик - 513 519 гривень. Ще два топ-чиновника також щомісяця отримують не менше 400 тисяч гривень.

Мова про першого віце-президента УАФ Вадима Костюченка з зарплатою в 432 028 гривень і голові комітету арбітрів Лучано Лучі, який отримує 411 098 гривень. "Пішов резюме складати. Дуже вже мені хочеться потрапити на роботу в УАФ. Зарплату Грищенка або Плієва прошу не пропонувати", - підбив підсумок Костянтин Андріюк.

У мережу потрапили колосальні зарплати футбольних чиновників УАФ
Читайте також:

Новини партнерів

Влетить в копієчку. Для безпечних місцевих виборів потрібні тонни літрів антисептика та мільйони масок - КВУ
Дві області України отримали "попередження" від МОЗ щодо COVID-19