"У мене руки розв'язані": Лукашенко розповів, коли визнає Крим "російським"

"У мене руки розв'язані": Лукашенко розповів, коли визнає Крим "російським"
Читать на русском

Він додав, що готовий літати до Криму через територію Росії, тому що літати через Україну він не може.

Олександр Лукашенко заявив, що визнає Крим "російським", "коли останній олігарх Росії визнає Крим і почне постачати туди продукцію".

Про це він сказав під час прямої лінії, передає APnews.

"Я відповідаю публічно: коли останній олігарх в Росії визнає Крим і почне постачати туди продукцію, за мною справа не заіржавіє. Хоча мене пов'язує Будапештська декларація. Але я і через це переступлю. У мене руки розв'язані. І Крим, і все інше!" – заявив Лукашенко.

Також він додав, що готовий літати до Криму через територію Росії, тому що літати через Україну він не може:

"А що ви хочете? Якщо я не можу полетіти через Україну?" .

При цьому, за словами Лукашенка, Білорусь не планує об'єднуватися з Росією, щоб утворити одну державу.

"Коли я чую всі ці натяки "до складу Росії і інше", я головою Путіна думаю. Що, ще один головний біль потрібен Росії? Ні! Саме президент Росії так це і розуміє. Світ змінився. Щоб інтегруватися, розвивати промислову інтеграцію, не треба когось включати до складу", - сказав він.

Також Лукашенко додав, що президент РФ Володимир Путін сам запропонував відкласти в сторону дорожню карту щодо створення наднаціональних органів управління.

"Основа будь-якого союзу - це однакові умови, рівноправність. Для людей рівноправність, що ми багато в чому зробили. Це велика заслуга і росіян, і білорусів. Але як можна інтегруватися, якщо у вас на природний газ ціни в два-три рази нижчі, ніж в Білорусі", - наголосив Лукашенко.

Крім того, він додав, що Білорусь не проти інтеграції з Росією, однак без втрати державності і суверенітету. Він анонсував наприкінці року засідання Вищої держради Союзної держави, на якому можуть бути прийняті серйозні рішення.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, Лукашенко назвав Україну "додатковою загрозою" для Білорусі.

Новини партнерів

"Він для нас був ніхто": Лукашенко прокоментував смерть білоруського опозиціонера Шишова
НАБУ попросить Інтерпол оголосити Януковича в міжнародний розшук