У мене немає конкурентів. Перша реакція Кучеренка на висунення в мери Києва від «Батьківщини»

У мене немає конкурентів. Перша реакція Кучеренка на висунення в мери Києва від «Батьківщини»
Ексклюзив
Читать на русском

Редакція APnews поспілкувалася з новоспеченим кандидатом та дізналася про плани та пріоритетні напрямки роботи Олексія Кучеренка у разі, якщо він стане мером столиці.

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" сьогодні, 8 серпня, визначилося з кандидатом у мери Києва. Ним став екс-міністр з питань житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко.

Редакція APnews поспілкувалася з новоспеченим кандидатом та дізналася про плани та пріоритетні напрямки роботи Олексія Кучеренка у разі, якщо він стане мером столиці.

Чи були інші кандидати від політсили?

Журналіст APnews поцікавився у Олексія Кучеренка, чи були інші кандидати від ВО "Батьківщина" у мери Києва, і чи довелося йому боротися за це місце.

Однак, за словами Олексія Юрійовича, про інші кандидатури він нічого не знає.

«Не знаю, чи розглядались ще якісь кандидатури, може й так. Але мені достатньо того, що визначились і обрали мою кандидатуру у мери Києва», - сказав він.

Якими будуть перші кроки на посаді?

Після повного аудиту бюджету та податків, Кучеренко планує перейти до благоустрою міста, а потім візьметься за справедливі тарифи.

Такими будуть перші кроки на посаді міського голови, у разі, якщо кияни оберуть представника від ВО "Батьківщина".

"Я налаштований, однозначно, провести повний аудит як бюджетний, так і податковий. За всі послуги, які ми платили. Дуже хочу розібратися куди ділися ці гроші, адже не маю сумнівів, що бюджет використовувався неефективно.

Друге - провести інфраструктурний аналіз житлового фонду, стан електромереж та іншого. У мене багато фахових питань, на які я сподіваюсь отримати відповідь від чиновників. Питання безпеки та комфорту проживання у місті - надважливе. Однозначно, треба буде в десятки разів збільшувати видатки бюджету на проведення капітальних ремонтів.

Третє- справедлива тарифна політика. Як на рівні державної складової, так і на рівні місцевої. Мер обов’язково буде впливати на тарифи у місті, а не як говорять деякі кандидати, що мер не має на це впливу. Мер має впливати на тарифи по всій вертикалі", - сказав Кучеренко.

Конкуренти та дебати

Журналіст APnews поцікавився у Олексія Юрійовича, кого він вважає найбільшим конкурентом. На що політик без роздумів відповів, що він їх немає.

"В мене немає конкурентів. Готовий йти на дебати і байдуже хто буде моїм опонентом", - заявив він.

Яким буде Київ через 5 років мерства Кучеренка?

Редакція APnews, забігаючи наперед, поросила зробити футуристичний прогноз кандидата через 5 років свого ймовірного перебування на посаді міського голови столиці.

На думку Кучеренка, через 5 років Київ стане дійсно "європейським містом".

«Київ має стати дійсно європейським містом. Але не тільки у слоганах, а у всьому. Вже зараз Київ значно відстає від інших європейських столиць. Люди, які їздили Європою, це чітко бачать. Треба це змінювати», - сказав Кучеренко.

Як повідомляв APnews раніше, кандидатом в мери Києва від «Батьківщини» став екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко.

"Бейрут демілітаризований". У Бейруті протестувальники захопили будівлю МЗС Лівану
Як зібрати дитину в школу та заощадити - інфографіка

Новини партнерів