У мене є досвід: Добкін заявив, що буде балотуватися в мери Києва

У мене є досвід: Добкін заявив, що буде балотуватися в мери Києва
Читать на русском

Добкін додав, що він вирішив балотуватися в мери Києва, а не Харкова, оскільки в останньому "все гаразд"

Колишній народний депутат України Михайло Добкін заявив, що розглядає можливість балотуватися в мери Києва. Про це повідомив Добкін в ефірі телеканалу НАШ, передає APnews.

"Я останнім часом всерйоз для себе розглядаю можливість балотуватися і поборотися з нинішнім міським головою Києва за цей високий пост. Тому що те, що я бачу, що відбувається з Києвом, мені, як мешканцю України, не подобається. Моя столиця повинна бути іншою, більш доглянутою, чистою і комфортною ", - сказав він.

Добкін додав, що він вирішив балотуватися в мери Києва, а не Харкова, оскільки в останньому "все гаразд".

"А в Харкові все в порядку, там мера міняти не треба. А столицю ми відремонтуємо, ми зробимо такий же класної, як вона була до приходу Кличко і йому подібних, і передамо в руки киян", - уточнив колишній народний депутат.

Крім того, він підкреслив, що, на його думку, він підходить на посаду мера Києва, оскільки у нього є досвід роботи в Харківській обласній державній адміністрації.

"Мені здається, що сьогодні, при тому, що відбувається в країні в цілому, політики в місцевому самоврядуванні відсиджуються, не зовсім правильна позиція. У мене є досвід, який говорить вже за мене, мені не потрібно розповідати, що я зроблю, можна об'їхати і подивитися, що я зробив. у мене є досвід роботи в облдержадміністрації, а Києвом потрібно управляти з двох крісел", - упевнений Добкін.

Як повідомляв APnews раніше, в "Слузі народу" натякнули, що на пост мера Києва може балотуватися жінка.

Новини партнерів

У Києві розбили опору скандального ТРЦ на Борщагівці, але одна смуга руху все одно заблокована
Кабмін вніс до Ради постанову з повним переліком нових районів в Україні