У магазинах Житомира продаватимуть вже освячені паски

У магазинах Житомира продаватимуть вже освячені паски
Читать на русском

Паски будуть святити прямо на хлібозаводі під час виробництва

По всій Україні влада намагається мінімалізувати загрозу захворювання на коронавірус у Великдень, і в той же час врахувати традиції цього свята. Зокрема влада Житомиру домовились із хлібзаводами, щоб паски почали освячувати у період виробництва - якраз до свята Великдень. Про це мер міста Сергій Сухомлин повідомив у відеозверненні у Facebook.

"Нам потрібно було навчитися жити в умовах карантину, а зараз треба навчитися в таких умовах святкувати Великдень", - повідомив міський голова.

Сухомлин зазначив, що домовився вже з хлібзаводами Бердичів, Новоград-Волинський та Житомир. Там освятять паски, і у торговельні мережі відправлять вже освячені.

Крім цього, аби не наражати людей на небезпеку, мер повідомив, що транслації з усіх храмів будуть доступні онлайн. Зазначив, що додавати нічний транспорт на Великдень цього року не будуть.

Католицький Великдень у 2020 році відзначають 12 квітня, а православний тижнем пізніше - 19 квітня. APNews раніше повідомляв, як священики УПЦ, ПЦУ та УГКЦ відреагували на проект Зеленського "Великдень вдома".

Новини партнерів

"Тут замішана "Велика сімка": нардеп Шахов вважає, що коронавірус – це зімітована багатіями хвороба
В Івано-Франківську експрес-тести підтвердили 100 випадків коронавірусу