У Львові викладач показував студентам картинки з порно, бо “люди мають навчатись із задоволенням”

У Львові викладач показував студентам картинки з порно, бо “люди мають навчатись із задоволенням”
Читать на русском

Викладач пояснює, що це "японська методика"

У Національному університеті "Львівська політехніка" викладач дав студентам писати контрольну з картинками порнографічного змісту.

Про це APnews повідомляє з посиланням на розповідь колишньої студентки вишу Наталії Кіндратів.

За словами дівчини, порнографічні зображення викладач додав до контрольної з дискретної математики, яку сам і розробив. Вони з’являлись перед очима студентів після відповіді на кожне питання на екрані комп’ютеру.

Сам викладач, як пояснила студентка, стверджує, що "така методика вироблена в Японії, людина повинна навчатися з задоволенням...люди отримують задоволення від різних речей".

За словами Наталії, про ситуацію знає велика частина студентів Львова. У свою чергу в самому університеті заявили, що до них ніхто з тих, хто навчається, чи їх батьки з цього питання не звертались. Додамо, що в коментарях під постом Наталії в Facebook про ситуацію нинішні і колишні студенти «Львівської політехніки» захищають Дмитра Зербіно (так звуть викладача - ред).

"Такого гарного викладача ще треба пошукати. До речі, кожен студент має право вибору, бачити картинки "порнографічного" характеру або нейтрального, наприклад, природи", - написала Ксенія Ільницька.

Інші ж зазначають, що за скоєне викладачу загрожує "стаття" за розповсюдження порнографії.

Зазначимо, що згідно статті 301 ККУ, за «виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів» передбачено штраф у розмірі 17-68 тисяч гривень, арешт на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до трьох років.

Раніше APnews писав, що у Львівській області звільнили вчительку, яка побиттям "виховувала" 11-річного школяра.

Новини партнерів

ВООЗ звинуватили в приховуванні документів про Covid-19, через які загинули сотні тисяч людей
Різдво чи Хелловін? ПЦУ і протестанти засудили "відьмацьку шляпу" на головній ялинці країни