У Львові співробітники тубдиспансеру влаштували владі "коридор ганьби" через медреформу

У Львові співробітники тубдиспансеру влаштували владі "коридор ганьби" через медреформу
Читать на русском

Лікарі стверджують, що без роботи можуть залишитися більше 200 чоловік

Медики протитуберкульозного диспансеру у Львові влаштували "коридор ганьби" для чиновників через другий етап медичної реформи, через яку вони можуть залишитися без роботи. Про це повідомляє APnews з посиланням на Facebook однієї зі співробітниць медустанови Світлани Косик.

"Ми вибирали вас не для того, щоб ви позбавляли нас наших робочих місць. Ми наймали вас за бюджетні кошти не для того, щоб ви отримували мільйонні зарплати та багатотисячні премії, а нам не виплачували навіть наші мізерні заробітні плати. Ви служите українським людям та позбавляєте їх права на гідну медичну службу. Позбавляти права вибору лікаря і лікувального закладу", - йдеться в ролику.

За словами медиків, амбулаторію закриють за рішенням Львівської обласної ради № 874 від 10.09.2019 року, що призведе до звільнення 204 особи.

"Цим рішенням передбачається ліквідація нашої установи з масовим вивільненням працівників шляхом приєднання до КНП ЛОР Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр (Центрі легеневого здоров'я)", - відзначають співробітники медустанови.

Крім того, лікарі нагадали, що дитячого відділення вже немає, а дітям доводиться перебувати в стаціонарні відділення для дорослих, в яких "лікуються хворі з бактеріовиділенням, з широкою лікарською стійкістю, і пацієнти з поєднанням ТБ / ВІЛ інфекцією, що представляє реальну загрозу для дітей ". При цьому зазначено, що у дітей немає умов для навчання і прогулянок на свіжому повітрі.

Як раніше повідомляв APnews, в Міністерстві охорони здоров'я заявили, що другий етап медреформи не зупиняють, а просто змінюють ситуацію, щоб зберегти лікарні та медперсонал

Новини партнерів

Плівки Деркача з "договорняками" Порошенко-Байдена можуть допомогти Трампу - політолог
Зеленський підписав закон про приєднання до Міжамериканської конвенції про кримінальні покарання