У Львові не всі учні підуть до шкіл 1 вересня, "лінійки" скасовано

У Львові не всі учні підуть до шкіл 1 вересня, "лінійки" скасовано
Читать на русском

Дистанційка може чекати на старшокласників у деяких школах регіону

Не всі школи Львова з 1 вересня розпочнуть роботу в повному обсязі, у деяких навчання стартуватиме у змішаному форматі. Старшокласники при цьому навчатимуться дистанційно.

Про це APnews пише з посиланням на заяву начальниці управління освіти Львівської міської ради Зоряни Довганик в інтерв’ю "Варті".

"З 1 вересня школи Львова починають працювати наживо, оскільки ми зараз перебуваємо у зеленій карантинній зоні. Учні усіх класів будуть вчитися наживо, але у деяких школах передбачено змішану форму навчання, і учні старших класів будуть один чи кілька днів вчитись дистанційно", - сказала вона.

За її словами, відповідне рішення кожен заклад освіти приймає самостійно. Повністю на дистанційне навчання класи/школи будуть переведені у випадку, коли 50% учнів класу/школи будуть перебувати на самоізоляції. Також такий варіант, якщо Львів перейде із зеленої карантинної зони.

Додала, що всі протиепідемічні правила безпеки, які діяли у школах минулого року, зберігаються і цьогоріч. При цьому у школах Львова, за словами чиновниці, й надалі не будуть проводити «лінійок». Замість цього заплановані зустрічі вчителів з першокласниками, різноманітні майстер-класи, екскурсії.

Раніше, як писав APnews, у МОЗ роз'яснили, як в школах повинен проходити Перший дзвінок.

Новини партнерів

Без пояснення причин в Туреччині закрився консульський відділ посольства України
У МЗС України розповіли, як будуть евакуювати людей з Афганістану після виведення військ США