У Львові на карантин помістили 8 осіб: перевіряють на коронавірус COVID-19

У Львові на карантин помістили 8 осіб: перевіряють на коронавірус COVID-19
Читать на русском

У Львівській області 8 пацієнтів терміново перевіряють на коронавірусну інфекцію.

У Львові зафіксовано 8 випадків з підозрою на коронавірус заостанні кілька днів. Всі українці ізольовані в спеціальних боксах, і чекають результати аналізів з Києва, повідомив в.о. директора департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Андрій Васько на брифінгу.

"Щодо кількості вступників пацієнтів за останню добу. У нас є вісім пацієнтів, що знаходяться в інфекційній лікарні з гострими респіраторними захворюваннями, у яких підозрюють коронавірус ... Всі, кого карети екстреної медичної допомоги доставили в інфекційну лікарню, знаходяться в боксованих палатах. Їм провели тести, які ми направили в Київ, в лабораторний центр. Результати отримаємо протягом двох діб. Всі медичні установи Львівської області переведені в режим карантину, по всіх закладах припинили планову госпіталізацію пацієнтів. Вся консультативна робота, обстеження, платні послуги припинені ", - сказав він.

Крім того, Васько підкреслив, що припинені всі будівельно-реконструкційні роботи, працівники усіх сфер максимально переведені на дистанційну форму роботи. Більш того, з 12 березня у Львові обмежили роботу громадського транспорту, закрили заклади громадського харчування та розважальні заклади.

"Інфекційна лікарня до кінця дня буде звільнена від усіх інших пацієнтів і переведена в монопрофільних стаціонар для лікування пацієнтів з коронавірусів. Вчора на засіданні комісії ТЕБ та НС визначили перелік закладів охорони здоров'я для лікування пацієнтів з коронавірусів, зокрема базу для обсервації, госпітальні бази I і II лінії, а також резервні госпітальні бази ", - додав він.

Як раніше повідомляв APnews, ще кілька міст України посилили карантин через коронавірус.

Як реакція на епідемію коронавируса, в Києві обмежувальні заходи на час карантину через коронавірус розширилися на заклади торгівлі та розваг. З 17 березня працювати будуть тільки продуктові магазини і аптеки.

Новини партнерів

У Мінсоцполітики пояснили, як доставлятимуть пенсії українцям під час карантину
В Маріуполі госпіталізували чотирьох осіб, серед яких дитина, з підозрою на коронавірус