У Львові лопатами здерли зі стіни мурал присвячений Катерині Гандзюк і виправдалися "благоустроєм"

У Львові лопатами здерли зі стіни мурал присвячений Катерині Гандзюк і виправдалися "благоустроєм"
Читать на русском

Після річниці смерті Гандзюк, яка була 4 листопада, троє чоловіків просто здерли лопатами цитату і зображення активістки зі стіни.

У Львові троє невідомих чоловіків лопатами стерли зі стіни мурал, присвячений херсонській активістці Катерині Гандзюк. Про це написала львівська активістка Меланія Подоляк на своїй сторінці в Facebook, передає APnews.

На відео чоловіки грубо зчищають лопатами мурал. Свої дії вони пояснюють тим, що виконують роботи по "благоустрою" міста.

На думку чоловіків, такі малюнки просто не припустимі на стіні навколо держустанови - Львівського державного університету внутрішніх справ.

"Скажіть, ви вдома у себе на паркані дозволите робити таке? Це паркан державної установи, де повинен бути відповідно якийсь колір. Це благоустрій міста," - сказав чоловік.

Варто відзначити, що два дні тому, 4 листопада, виповнилося два роки з дня смерті дівчини і люди залишали біля муралу квіти і лампадки зі свічками.

Як повідомляв APnews раніше, підозрюваним у вбивстві Катерини Гандзюк, голові та колишньому помічнику депутата Херсонської облради, продовжили термін арешту.

Українці живуть на 9 років менше, ніж громадяни ЄС: Кабмін назвав причину
У Кабміні стверджують, що українці "найосвіченіші в світі", але роботи для них немає

Новини партнерів