У Львові із сейфу у кабінеті судді вкрали 120000 доларів

У Львові із сейфу у кабінеті судді вкрали 120000 доларів
Читать на русском

Таку суму суддя пояснила тим, що на зберігання залишила подруга.

У Львові із кабінету судді Західного апеляційного господарського суду викрали 120 тисяч доларів. Зазначається, що на це пограбування зловмиснику знадобилося лише вісім хвилин.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Західного апеляційного господарського суду.

Повідомляється, що злодій заліз до суду через вікно на другому поверсі та викрав із сейфа судді 120 тисяч доларів. В офіційній заяві суду зазначено, що особисте майно, яке вкрали, було "відбито у декларації про майновий стан та доходи".

"Грабіжник заліз до суду через вікно на другому поверсі, піднявшись ґратами на першому поверсі, зламав сейф і витяг з нього гроші. Усередині суду зловмисник пробув не більше восьми хвилин", - повідомляє місцеве видання "Високий замок".

Поліція вже відкрила кримінальне провадження за цим фактом та обіцяє інформувати про прогрес у справі. Вже відомо, що у приміщенні суду не було сигналізації, а державна охорона злочинця не помітила.

При цьому, за інформацією місцевих ЗМІ, у поліції суддя заявила, що гроші, які викрали з її сейфу, насправді належать подрузі. Нібито вона поїхала за кордон на відпочинок, залишивши гроші на зберігання.

Раніше APnews повідомляв, що київська продавчиня за пів року роботи в ювелірному вкрала золота на 200 тисяч гривень.

Новини партнерів

"Хотів проскочити": адвокат 16-річного Миколи Харківського "пояснила" 180 км/год на спідометрі
Українських студенток продавали до Туреччини для проституції: поліція прикрила "бізнес"