У Львові через ускладнення від COVID померла багатодітна мати, яка відмовилася від вакцинації

У Львові через ускладнення від COVID померла багатодітна мати, яка відмовилася від вакцинації
Читать на русском

У сім'ї у загиблої ще три людини, які хворіють на коронавірус.

У Львові багатодітна мати, яка була категорично проти вакцинації, померла в лікарні швидкої медичної допомоги з-за ускладнень від коронавірусу. Про це APnews повідомляє з посиланням на коментар завідуючої відділенням анестезіології та інтенсивної терапії лікарні Наталії Матолінець для УНІАН.

За її словами, 40-річна жінка з самого початку надійшла до лікарні в критично важкому стані. Причому крім неї позитивний ПЛР-тест був ще у трьох членів сім'ї, в тому числі брата і сестри.

"Вона у нас перебувала три доби. За цей час її двічі реанімували. Вся сім'я - категоричні противники вакцинації, налаштовані агресивно і на контакт ні з ким не йдуть", - пояснила Матолінець.

Після смерті жінки без матері залишилися троє дітей - в тому числі однорічна дитина. З огляду на це медики ще раз закликають вакцинуватися - навіть в разі зараження коронавірусів вакцина допоможе перенести хворобу набагато легше.

Раніше APnews повідомляв, що у Львові троє чоловіків позбулися кінцівок через ускладнення COVID-19. Відзначається, що всі троє були старше 60 років і не були вакциновані від коронавірусу.

Новини партнерів

Суд заочно заарештував екс-прем'єра Азарова у справі про "Харківські угоди"
У Кривому Розі в день смерті Андрія Павлова зник його близький друг