У Львівській області запустять масове тестування на коронавірус

У Львівській області запустять масове тестування на коронавірус
Читать на русском

Першими тестування пройдуть ті, хто нещодавно повернувся з-за кордону, або мав контакт із підтвердженими хворими на коронавірус

Львівська обласна державна адміністрація, починаючи з наступного тижня, запустить масове тестування мешканців на коронавірус. Про це повідомляє APNews з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

"З наступного тижня на Львівщині розпочнуть масово тестувати населення на коронавірус. Це – спільний проєкт Львівської обласної державної адміністрації та Львівського ІТ Кластеру", - йдеться у повідомленні.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький розповів, що першими тестування пройдуть ті, хто нещодавно повернувся з-за кордону, або мав контакт із підтвердженими хворими на коронавірус.

"Зараз ми активно розробляємо алгоритм та правила такого тестування. Передбачаю, що перші масові тестування будуть проведені з середини наступного тижня. Провести таке тестування – справа не одного дня, і на це знадобиться чимало зусиль, проте я впевнений, що ці зусилля дадуть той результат, на який ми очікуємо – збережене здоров’я і життя мільйонів українців", - пояснив він.

Як раніше повідомляв APnews, починаючи з суботи, 28 березня, в'їзд в Донецьку і Луганську області буде обмежений з боку інших регіонів України через поширення коронавірусу.

Новини партнерів

Віктор Трепак подав у відставку з поста заступника генпрокурора
СБУ конфіскувала контрабанду фальшивих тестів на Covid-19 та онкопрепаратів на мільйон гривень