У Львівській області вперше за кілька тижнів вирішили послабити карантин

У Львівській області вперше за кілька тижнів вирішили послабити карантин
Читать на русском

Львівська область тривалий час була лідером по кількості нових випадків Covid-19

Львівська область перестала бути регіоном із значним поширенням COVID-19 і підпадає під критерії, які дозволяють послабити карантин у регіоні. Про це 6 липня стало відомо на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

А отже з 7 липня Львівська область частково послаблює карантинні обмеження у своєму регіоні. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

«Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 10,92%, при нормі менш як 11%. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить – 28,03%, при нормі менш як 10%. Львівщина потроху виходить із пікового періоду масових захворювань, тому при дотриманні обережності та усіх рекомендацій можемо частково дозволити роботу деяких сфер бізнесу”, - сказав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Зокрема, дозволять роботу готелів, закладів громадського харчування, закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів та фітнес-центрів за умови дотримання протиепідемічних заходів та відповідних рекомендацій головного санітарного лікаря України.

Окрім того, дозволили проведення релігійних заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра. А якщо захворюваність буде далі йти на спад, то садочки всіх форм власності можуть бути відкритими в межах наступного етапу послаблення карантинних обмежень.

Нагадаємо, APnews писав, що Львівська область тривалий час була лідером по кількості нових випадків Covid-19. Лікарні у Львові були заповнені на 95% через коронавірус, а буквально вчора, 5 липня, була у списку тих регіонів, де карантин послаблювати було заборонено.

Читайте також:
Чому після послаблення карантину кількість хворих почала рости - дослідження
Працівник СБУ обіцяв влаштувати на роботу до органу за 3000 доларів - його затримали на хабарі
У Рівному зареєстрували рідкісний суперкар за 15 мільйонів гривень

Новини партнерів