У Львівській області коронавірус підозрюють ще у 44 осіб

У Львівській області коронавірус підозрюють ще у 44 осіб
Читать на русском

У всіх пацієнтів є клінічні прояви гострої респіраторної інфекції.

У Львівській області коронавірус підозрюють у 44 осіб. Про це повідомила Львівська обласна державна адміністрація у Facebook.

У повідомленні йдеться, що 20 березня з підозрою на коронавірус з'явилося ще 10 осіб - 8 госпіталізували, ще 2 знаходяться на самоізоляції.

Наразі пацієнти проходять обстеження, аналізи на коронавірус COVID-19 будуть відібрані, після чого їх відправлять в Київ.

"В інфекційну лікарню госпіталізовано 8 осіб з міст: Львів, Стрий, Пустомити, а також Кам'янка - Бузького району Тернопільської області. Двоє хворих - з Золочівського району та міста Львова знаходяться на самоізоляції. Здійснюється обстеження пацієнтів, аналізи на COVID-19 будуть відібрані, після чого їх відправлять у Київ. Зараз на госпіталізації в обласній інфекційній клінічній лікарні - 37 осіб. На самоізоляції перебувають 7 осіб", - повідомив заступник директора Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Ігор Берник.

У відомстві зазначають, що загалом на Львівщині із підозрою COVID-19 звернулося 54 особи. У 8 пацієнтів не підтвердили діагнозу коронавірус.

Як повідомляв APnews раніше, кількість українців, які заразилися коронавірусом, різко зросла до 39 осіб.

Читайте також:

Новини партнерів

У Вінниці частково скасують пільги на проїзд у транспорті
В Україні кількість хворих на covid-19 зросла до 39 осіб