У Лук'янівському СІЗО відкрили новий VIP-корпус з платними камерами

У Лук'янівському СІЗО відкрили новий VIP-корпус з платними камерами
Читать на русском

Вартість перебування в місяць з людини становить 12 тисяч гривень.

У Лук'янівському СІЗО в Києві відкрили новий корпус з платними камерами. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Міністерства юстиції.

Новий корпус складається з 18 камер, які розраховані на перебування в них одного або двох чоловік. Вартість в місяць з людини дорівнює 12 тисячам гривень. Всього ж в корпусі зможуть проживати до 32 осіб.

Самі камери обладнані новими меблями, а також холодильником, телевізором і мікрохвильовою піччю. Із зручностей - працює Wi-Fi і стаціонарний телефон (його прослуховують співробітники служби безпеки СІЗО). Також є окрема ванна кімната, яка містить душ, умивальник і унітаз.

При цьому, як зазначив міністр юстиції Денис Малюська, відремонтований корпус тепер повністю відповідає встановленим європейським нормам, в тому числі і не менше 4 квадратних метрів на одну людину. На ремонт в корпусі витратили близько 14 мільйонів гривень з державного бюджету.

А ось гроші, які отримають з 16 інших платних камер, витратять на ремонт прогулянкових двориків. За словами представників Мін'юсту, в Києві на платні камери є підвищений попит, тому очікується, що тільки в спецфонд капітальних витрат Київського СІЗО вдасться спрямувати близько 400 тисяч гривень.

Раніше APnews повідомляв, що в Мін'юсті озвучили прибуток від платних камер в СІЗО. Так, виявилося, що такі VIP-камери принесли 2,7 мільйона гривень. Водночас омбудсмен по захисту прав людини Людмила Денісова засудила VIP-камери в СІЗО для ув'язнених.

Новини партнерів

До осені не буде ніяких кадрових перестановок в Кабміні, - Арахамія
На Львівщині чоловік всадив ножа в груди дружині та спробував «вилікувати» її вдома