У Луганській області мер розбив "ворожу" камеру на виборчій дільниці

У Луганській області мер розбив "ворожу" камеру на виборчій дільниці
Читать на русском

Євген Рибалко переконаний, що камеру встановила його конкурентка

Нинішній мер Сватове Луганської області Євген Рибалко на одній з виборчих дільниць розбив камеру. Про це повідомляє APnews з посиланням на ОПОРА.

"На виборчій дільниці № 440434 спостерігач ОПОРИ став свідком пошкодження камери спостереження міським головою Євгеном Риболовлею. Однак, навмисність своїх намірів пан Євген не підтверджує", - йдеться в повідомленні.

За його словами, камеру нібито незаконно встановила його суперниця Віта Сліпець

"І я, виходячи з виборчої дільниці, випадково зачепив її, і вона була, ймовірно, ушкоджена. Але треба розібратися, що це за камера, і чи мала вона право там перебувати", - заявив Рибалко.

У свою чергу Сліпець звинуватила Рибалко в крадіжці камер, які, за її словами, є власністю спостерігачів і знаходилися на ділянці законно.

"Це не сподобалося кандидату на посаду міського голови, який забрав їх, і я бачила відео цього інциденту. З цього приводу я подала заяву в поліцію", - заявила кандидат.

Як раніше повідомляв APnews, в селі Соснівка Конотопського району Сумської області працює незаконна дільнична виборча комісія, поруч з якою голосно грає музика і людей запрошують проголосувати

Новини партнерів

У МВС розповіли, як українці порушують на виборах: виносять бюлетені та ламають урни
Місцеві вибори можуть призвести до зростання COVID-19 в Україні - експерт