У Литві людям 75+ хочуть платити 100 євро за щеплення від COVID-19

У Литві людям 75+ хочуть платити 100 євро за щеплення від COVID-19
Читать на русском

Повідомляється, що близько третини осіб старше 75 років залишаються не вакцинованими в країні.

В уряді Литви запропонували виплачувати людям старше 75 років по 100 євро за вакцинацію проти коронавірусної інфекції. Таким чином хочуть підвищити рівень вакцинації серед цієї вікової категорії.

Про це APnews повідомляє з посиланням на радіо LRT. Відзначається, що на цей момент у Литві щеплення зробили 73% дорослого населення. Варто відзначити, що в Україні цифра повністю вакцинованих становить всього 14,21%.

За даними Міністерства охорони здоров'я Литви, в країні близько третини осіб старше 75 років залишаються не вакцинованими, що є одним з найгірших показників в Європейському Союзі. Більш того, дві третини з 4 965 смертей від COVID-19 в країні припадають саме на цю вікову групу.

Дану ініціативу повинні схвалити в парламенті на наступному тижні. Якщо пропозиція ухвалять, то уряд виділить до 27 млн ​​євро на оплату допомоги людям старше 75 років, які пройшли повну вакцинацію в період з вересня по листопад.

Уже вакциновані отримають виплату, якщо вони зроблять ревакцинацію до кінця березня наступного року.

"Якщо це допоможе хоч комусь прийняти правильне рішення і уникнути важкої форми захворювання або смерті - це варто того вкладу", - заявила прем'єр-міністр країни Інгріда Шимоніте.

Раніше APnews повідомляв, у Мукачеві між вакцинованими розіграють призи на 1,2 млн грн.

Новини партнерів

Українці посіли перше місце в світі по володінню криптовалютою
У Харкові п'яний чоловік викрав "Газель" з картоплею замість невиплаченої зарплати