У Литві дозволили ходити на роботу з підтвердженим COVID-19

У Литві дозволили ходити на роботу з підтвердженим COVID-19
Читать на русском

Дане нововведення набуде чинності у понеділок, 24 січня.

У Литві уряд офіційно дозволив працівникам критично важливої ​​інфраструктури чи громадського сектору ходити на роботу з підтвердженим діагнозом COVID-19, якщо хвороба протікає у легкій формі, а у сфері є дефіцит працівників.

Про це повідомляє APnews з посиланням на Delfi. Відомо, що нововведення діятиме в країні вже у понеділок, 24 січня.

Працівникам з коронавірусною інфекцією, якщо вони під час виконання своїх обов'язків не контактують з третіми особами та спілкуються лише з колегами, рекомендується носити респіратор із рівнем захисту не нижчим від FFP2 або KN95.

Якщо такий працівник повинен контактувати з великою кількістю людей, вони обов'язково мають носити респіратори. Якщо ж за медичними протипоказаннями людина не може перебувати в респіраторі, вона має надягати захисний щиток.

Голова МОЗ Литви Арунас Дулькіс оприлюднив список професій, представники яких не можуть працювати віддалено, а за легкої форми коронавірусу можуть виходити на роботу:

- забезпечення енергопостачання;

- забезпечення нагляду за інфраструктурою доріг;

- забезпечення соціального захисту;

- забезпечення внутрішньої безпеки;

- оборона;

- охорона здоров'я.

Раніше APnews повідомляв, у Всесвітній організації охорони здоров'я закликали країни світу скасувати обмеження на міжнародні поїздки через штам коронавірусу Омікрон.

Новини партнерів

Країни Балтії нададуть Україні ракети Javelin та Stinger
У Дніпрі дідусь упав за диван й три дні чекав на допомогу без їжі та води