У Лисичанську від обстрілів окупантів постраждала сім'я, на дітей чекає ампутація ніг

У Лисичанську від обстрілів окупантів постраждала сім'я, на дітей чекає ампутація ніг
Читать на русском

За інформацією голови Луганської області, батьки та двоє дітей отримали вогнепальні осколкові поранення.

Російська артилерія продовжує безжально обстрілювати місто Лисичанськ, що на Луганщині. Цього разу від дій окупанта постраждала ціла сім'я – батьки та двоє дітей 2 та 8 років.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву голови Луганської області Сергія Гайдая.

За його словами, батьки та діти отримали вогнепальні осколкові поранення. Стан чоловіка та жінки медикам вдалося стабілізувати. А ось з дітьми дуже важка ситуація – обидві дитини у тяжкому стані, лікарі побоюються, що без ампутації нижніх кінцівок не обійтись.

"Вони у тяжкому стані перебувають у місцевій лікарні. У дочки 2020 року народження - вогнепальне осколкове поранення черевної порожнини, вогнепальні осколкові поранення обох нижніх кінцівок з пошкодженням кісток і судинно-нервових пучків. У її братика 2014 року народження - множинні вогнепальні осколкові поранення з розмноження обох стоп та обох гомілок. З великою ймовірністю, за словами лікарів, на дітей чекає ампутація обох нижніх кінцівок", - повідомив Гайдай.

Медики продовжують боротися за життя малюків, наголосив глава області.

Раніше APnews повідомляв, у Луганській області в Лисичанську російські війська обстріляли дитячий садок.

Новини партнерів

Борис Джонсон хоче відправити більш "смертоносну" зброю на допомогу Україні - Тhe Тimes
РФ використовує захоплені в 2014 році в Севастополі морські міни як боєприпаси, що безконтрольно дрейфують - МЗС України