У лабораторії Уханя відповіли на закиди про штучне створення COVID-19: для цього необхідний екстраординарний людський інтелект

У лабораторії Уханя відповіли на закиди про штучне створення COVID-19: для цього необхідний екстраординарний людський інтелект
Читать на русском

Американський телеканал Fox News раніше заявив, що коронавірус може походити з лабораторії китайського міста Уханя.

Китайські науковці спростовують інформацію щодо штучного винайдення коронавірусу COVID-19, заявляючи, що людство не володіє достатніми знаннями, щоб вигадати такий вірус. Про це заявив співробітник уханського інституту вірусології Юань Чжимін в інтерв'ю CGTN.

Співробітник повідомив, що немає жодних свідчень, які могли б стверджувати про штучне походження коронавірусу.

"Я довго займався питаннями управління біологічною безпекою в лабораторіях і проектами наукових досліджень, і я знаю, що це неможливо. Та я також впевнений, що до тих пір, поки триває пандемія в інших країнах, такі сумніви не зникнуть," - заявив Юань Чжимін.

Науковець також запевнив, що не вірить, буцімто коронавірус могли створити люди. Він вважає, що людство не володіє достатніми знаннями для синтезу схожого вірусу.

"Деякі вчені вважають, що для цього необхідний екстраординарний людський інтелект і величезний об'єм роботи", - резюмував китайський науковець.

Як повідомляв APnews раніше, Німеччина закликає Китай прояснити обставини спалаху коронавірусу.

Новини партнерів

Україна підготувала новий список з 200 чоловік для обміну полоненими, - Резніков
У Кіровоградській області одужали 11 людей, з них 4 медпрацівники та директор приватної клініки