У Криму жителям старше 65 років заборонили виходити з дому без "особливої причини"

У Криму жителям старше 65 років заборонили виходити з дому без "особливої причини"
Читать на русском

Таким чином на півострові намагаються боротися з коронавірусом.

На території окупованого Криму літнім жителям заборонили залишати домівки "до особливого розпорядження". Про це APnews повідомляє з посиланням на "указ" так званого "глави" окупованого Криму Сергія Аксьонова.

Це рішення є частиною посилення карантинних обмежень через погіршення ситуації з коронавірусом. Дана заборона набуде чинності з 25 жовтня і буде стосуватися людей старше 65 років.

Повідомляється, що їм дозволять виходити з дому "тільки в разі загрози життю і здоров'ю". Також окупаційна адміністрація скасувала пільговий проїзд в транспорті для такої вікової категорії.

Також на території півострова з 25 жовтня вводяться обов'язкові QR-коди, які будуть необхідні для відвідування кафе, ресторанів, барів, клубів, дискотек, фітнес-центрів, театрів, бібліотек і музеїв. Також закладам громадського харчування заборонять працювати після 23:00.

Всі ці обмеження, як зазначається в тексті "указу", будуть діяти до особливого розпорядження окупаційної влади.

Раніше APnews повідомляв, що в Україні до кінця тижня можуть прийняти рішення про вакцинацію дітей від 14 років. Це пов'язано з тим, що в країні збільшилася кількість хворих коронавірусів серед неповнолітніх.

Новини партнерів

Смертельна ДТП на трасі Київ-Одеса: поліція затримала водія вантажівки
"Куди завгодно уколимося": Лукашенко заявив, що буде вакцинуватися від COVID-19 тільки білоруською вакциною