У Кремлі пояснили висловлювання щодо України в розмові Путіна та Байдена: "Є серйозні розбіжності"

У Кремлі пояснили висловлювання щодо України в розмові Путіна та Байдена: "Є серйозні розбіжності"
Читать на русском

Відзначили, що саме Путін був ініціатором розмови, і тривала вона більше 30 хвилин

Після розмови президентів РФ та США постало питання певних розбіжностей у формулюваннях лідерів держав щодо України. Зокрема, у Москві заявили про "внутрішньоукраїнський конфлікт", а у Вашингтоні - про "російську агресію".

У Кремлі відповіли, що різниця у викладі говорить про серйозні розбіжності з цього приводу. Про це APnews пише з посиланням на заяву прес-секретаря Путіна Дмитра Пєскова російському “Інтерфаксу”.

Відповідаючи на питання, чому повідомлення офісу Байдена відрізняється від їхнього, Пєсков пояснив, що різниця у формулюваннях є, і відбулась вона через серйозні розбіжності у цій темі.

"Використані фрази саме відображають позицію сторін і, звичайно, різниця у викладі говорить про серйозні розбіжності з цього приводу. Але головне, що є готовність продовжувати діалог для обговорення цих розбіжностей", - сказав прес-секретар Путіна.

При цьому речник негативно відповів на питання, чи обговорювали Путін і Байден відновлення російсько-американських переговорів в форматі, подібному зустрічам Курта Волкера і Владислава Суркова. "Ні, в деталі не вдавалися", - сказав він.

За словами Пєскова, саме Путін був ініціатором розмови, яка тривала більше 30 хвилин.

Нагадаємо, APnews писав, що вчора Байден вперше поговорив з Путіним по телефону. У Офісі Президента назвали цю розмову "сигналом для України".

Новини партнерів

У Москві силовики вломилися до квартири Навального і влаштували обшуки
МОН назвало «кількісних» лідерів по ЗНО