У Конотопі померла жінка з підозрою на коронавірус

У Конотопі померла жінка з підозрою на коронавірус
Читать на русском

Експрес-тест показав позитивний результат на covid -19

Літня жінка, у якої медики підозрювали інфікування китайським коронавірусіом, в середу, 25 березня, померла. Про це повідомили в прес-службі Сумкою ОДА в Facebook.

Відзначається, що мешканці села Казацьке зробили експрес-тест, який показав позитивний результат. Аналізи направили на подальше дослідження в Сумській обласній лабораторний центр, тому що результати експрес-тесту є попередніми та не є підставою встановлення остаточного діагнозу.

У Конотопі померла жінка з підозрою на коронавірус

Дану інформацію підтвердив міський голова Конотопа Артем Семеніхін. За його словами, жінці було 76 років. Результати її аналізів повинні прийти в п'ятницю, 27 березня.

У Конотопі померла жінка з підозрою на коронавірус

Померла жінка проживала з медиком, працівником "швидкої допомоги". Вона поступила в Конотопську ЦРЛ 23 березня, до цього шість днів займалася самолікуванням.

У лікарні їй спочатку зробили тест на грип, який не підтвердився. Після цього зробили два експрес-тесту на коронавірус і обидва показали позитивний результат. Жінка перебувала в реанімації, де її під'єднали до апарату штучної вентиляції легенів, тому що сама дихати вона не могла.

Зараз з'ясовують, з ким жінка контактувала.

Як раніше повідомляв APnews, в Україні зафіксували 136 випадків зараження коронавірусом.

Новини партнерів

У Франції оголосили військову операцію через коронавірус
Прем'єр Шмигаль пояснив суть надзвичайної ситуації в Україні