У КМДА закликали роботодавців перевести працівників на дистанційку через "Омікрон"

У КМДА закликали роботодавців перевести працівників на дистанційку через "Омікрон"
Читать на русском

У КМДА вважають, що дистанційна робота дозволить запобігти поширенню вірусу серед мешканців міста.

Київських роботодавців закликали по можливості перевести працівників на дистанційний режим роботи у зв'язку з різким зростанням захворюваності на коронавірусну інфекцію.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву заступника голови КМДА Ганни Старостенко.

"Ми бачимо, що в Україні вже почалася нова хвиля пандемії коронавірусу, адже кількість нових випадків захворюваності на COVID-19 стрімко зростає. І Київ не стане винятком. Тому ми маємо бути напоготові й максимально запобігти поширенню вірусу серед мешканців міста. Місто радить роботодавцям по можливості перевести працівників на дистанційний режим роботи", - зазначила вона.

Як зазначила Старостенко, новий штам "Омікрон" є дуже контагіозним (заразним), особливо у закритих приміщеннях, тому знизити ризик інфікування можна лише дотримуючись основних санітарних правил, зокрема дотримання маскового режиму, дистанції та гігієни рук.

"Необхідно провітрювати приміщення якнайчастіше, стежити за дотриманням масочного режиму та соціальної дистанції. А у разі появи перших симптомів застуди — залишатися вдома. Всі ці заходи можуть значно знизити швидкість поширення вірусу серед населення столиці", — наголосила заступник голови КМДА.

Раніше APnews повідомляв, Івано-Франківська область з понеділка, 24 січня, переходить у "червону" зону карантину, у зв'язку з цим у регіоні почнуть діяти нові жорсткіші карантинні обмеження.

Новини партнерів

В Івано-Франківській області начальник держпідприємства збив дитину та втік, дівчинка померла
Канада виділить $120000000 Україні – Зеленський