У КМДА не дозволяли встановлювати скандальну сцену на братській могилі в Маріїнському парку

У КМДА не дозволяли встановлювати скандальну сцену на братській могилі в Маріїнському парку
Читать на русском

В КМДА заявляють, що сцену в Маріїнському парку організатори встановлюють самовільно

Київська міська державна адміністрація не видавала жодних дозволів на встановлення сцени на площі Конституції.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу КМДА.

Так, за словами заступника голови КМДА Валентина Мондріївського, сцену в Маріїнському парку організатори встановлюють самовільно, "всупереч нормам і здоровому глузду".

Порядок проведення заходів розроблявся максимально простий та універсальний і для всіх він єдиний, тому вимога одна – відповідати діючим правилам. Надавати дозволи на встановлення будь-яких конструкцій у непередбачених для цього місцях в Києві – неможливо. Я закликаю припинити спекуляції на темі святкування Дня Незалежності та для уникнення подальших конфліктів з містянами та міськими службами оперативно звертатися до столичних структур щодо координації планів і дій", - сказав Мондриївській.

Раніше APnews повідомляв, що у київському Маріїнському парку сцену для святкування Дня Незалежності України, 24 серпня,монтують на місці могил учасників Жовтневого та Січневого повстання. За інфомація заступника голови КМДА Володимира Прокопіва, місце з похованням учасників революції знаходиться в реєстрі нерухомих пам'яток.

Організатори концерту, на якому виступить італійський оперний співак Андреа Бочеллі, назвали заяву Прокопіва неправдивою, оскільки немає ніяких підтверджень, що поховання учасників революції відбувалися саме на площі Конституції.

Новини партнерів

Країни ЄС будуть самі вирішувати, чи визнавати COVID-сертифікати України, - Кулеба
"Сухий" фонтан і алея сакур: киянам показали, як зміниться Арсенальна площа – фото