У КМДА назвали число будинків, які готові до опалювального сезону

У КМДА назвали число будинків, які готові до опалювального сезону
Читать на русском

До опалювального сезону готові 93% будинків, які обслуговують комунальні підприємства

Велика частина столичних будинків, які знаходяться в зоні відповідальності "Київенерго", готова до опалювального сезону. Про це повідомляє APnews з посиланням на Київську міську державну адміністрацію.

Так, до опалювального сезону готові 93% будинків, які обслуговують комунальні підприємства, і тільки 40% ЖБК, ОСББ, відомчих та інших категорій будинків.

"За результатами моніторингу, з 8111 житлових будинків, що знаходяться в обслуговуванні комунальних підприємств, акти готовності отримали 7570. У Святошинському, Деснянському, Оболонському та Голосіївському районах до опалювального сезону готові всі будинки", - зазначено в повідомленні.

Крім того, серед обстежених 2922 з 3007 житлових будинків ЖБК, ОСББ, відомчих житлових будинків, відомчих гуртожитків та інвестиційних будинків мають низький рівень готовності до опалення.

Як раніше повідомляв APnews, опалювальний сезон в Україні має розпочатися вчасно. Станом на 18 вересня Україна готова до осінньо-зимового опалювального сезону на 90%, а запаси палива на ТЕС і ТЕЦ стабільно високі.

Затори скували вулиці Києва: карта
В Івано-Франківській області отруїлися понад 100 відвідувачів однієї столової

Новини партнерів