У Китаї посилюють карантин через штам Дельта

У Китаї посилюють карантин через штам Дельта
Читать на русском

Органи місцевого самоврядування в великих містах протестували на COVID-19 мільйони жителів.

У Китаї через зростання випадків інфікування штамом Дельта уряд посилює карантин в ряді міст, серед яких Пекін.

Про це повідомляє APnews з посиланням на France24. Відзначається, що спалах хвороби охопила понад 20 міст і понад десятка провінцій. Зареєстровано 55 нових локальних випадків зараження штамом Дельта. Органи місцевого самоврядування в великих містах протестували на COVID-19 мільйони жителів.

У місті Чжучжоу в провінції Хунань 2 серпня, більше 1,2 млн жителям наказали залишатися вдома під суворим карантином протягом наступних трьох днів. Як повідомляє Сіньхуа, з неділі в районі Юндін в Чжанцзяцзе, який є популярним туристичним напрямком, закриті всі житлові мікрорайони в міській частині, де проживає 1,5 млн осіб.

Пекін заборонив туристам в'їзд до столиці. Потрапити в місто можуть тільки мандрівники при наявності негативного тесту ампліфікації нуклеїнових кислот. У неділю, 1 серпня, влада міста закликала жителів не виїжджати з Пекіна без необхідності.

У зв'язку з останнім спалахом коронавірусу влада міста вимагає від усіх туристів скласти три тести на нуклеїнові кислоти коронавірусу нового типу перед тим, як покинути місто, оскільки в останні дні кілька китайських міст повідомили про різке зростання захворюваності на COVID-19. Деякі з цих випадків були пов'язані з поїздками в Чжанцзяцзе.

Раніше стало відомо, що штам коронавірусу "Дельта" набирає обертів. Небезпечний варіант COVID-19 вже зафіксували в 132 країнах світу. При цьому протягом останнього місяця продовжує стрімко зростати захворюваність в більшості регіонах.

Новини партнерів

Мілітаризація Азово-Чорноморського регіону та реінтеграція Криму: Кулеба розповів, які теми підніматимуться на "Кримській платформі"
"Будемо шанувати геніїв": Зеленський анонсував запровадження нової нацпремії в Україні