У Китаї крихітну мавпочку змусили викурити цигарку, щоб довести шкідливість куріння. Відео

У Китаї крихітну мавпочку змусили викурити цигарку, щоб довести шкідливість куріння. Відео
Читать на русском

Від цигарки тварині стало погано – мавпа стала терти очі через дим, почала втрачати рівновагу, а потім звалилася на спину.

У китайському зоопарку мавпу змусили викурити цигарку, щоб привернути увагу громадськості до куріння та підвищити поінформованість про його шкоду.

Про це повідомляє APnews.

Парк дикої природи Хеншуй, китайської провінції Хебей, опублікував відео, на якому маленькій мавпі Банджі дали викурити цигарку.

На кадрах видно, як від цигарки тварині стало погано – мавпа почала терти очі через дим, втрачати рівновагу, а потім звалилася на спину.

Співробітники зоопарку відчитали тварину, говорячи, що “паління – шкідливе”, всупереч тому, що самі влаштували цей “експеримент”. За їхніми словами, таким чином вони хотіли привернути увагу громадськості до куріння та підвищити обізнаність щодо його шкоди.

Керівники зоопарку на цю мить не коментували відео, на якому їхні співробітники знущаються з тварини.

Це не перший інцидент у Китаї за участю тварин.

Раніше, у травні 2020 року, китайці масово захоплювалися "сліпими коробками", вміст яких був таємницею до останнього моменту - продавці упаковували тварин і різні товари в бокси та продавали через інтернет за 1,5 долара. Тоді зооактивістам вдалося врятувати близько 160 кішок та собак, проте деякі гинули під час транспортування через задуху.

Також у Китаї щорічно відбувається 10-денний фестиваль собачого м'яса, під час якого встигають забити та з'їсти понад 10 000 собак.

Раніше APnews також повідомляв, в Індії корова затоптала чоловіка, який мучив на камеру собаку.

Новини партнерів

МОЗ взялося за інцидент у Миколаєві, де родичі COVID-хворої "брали штурмом" лікарню, вимагаючи кисень
Ніяких компромісів: Ляшко назвав ключову особливість цієї хвилі COVID-19