Київська ОДА прийняла рішення про введення надзвичайної ситуації через коронавірус в області

Київська ОДА прийняла рішення про введення надзвичайної ситуації через коронавірус в області
Читать на русском

Епідемічну ситуацію в області класифікували як "Медико-біологічну надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня"

У Київській області прийняли рішення про введення режиму надзвичайної ситуації. Про це повідомляє прес-служба Київської обласної державної адміністрації.

Рішення прийняли під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської обласної державної адміністрації під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської ОДА Василя Володіна.

Епідемічну ситуацію в області класифікували як "Медико-біологічну надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня". Заступника голови Київської ОДА Олега Торкунова призначили керівником робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, директора Департаменту охорони здоров’я Максима Іонова - керівником штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

"В умовах, коли треба максимально зосередитись на боротьбі із COVID-19, на обласному рівні вживаємо всіх заходів. Першочергово — таких, що стосуються підтримки медичних працівників, матеріально-технічного забезпечення лікарень та інформаційного забезпечення населення. Вже працює гаряча лінія у Департаменті охорони здоров’я КОДА. За телефоном: 0456-31-00-46 лікарі-консультанти надають необхідну інформацію про коронавірус та про допомогу при підозрі на COVID-19. Важливо, щоб люди усвідомили небезпеку захворювання, сумлінно дотримувалися правил безпеки та зберігали спокій", - зазначив Володін.

Як повідомляє APNews, мешканець Київської області, у якого після повернення з-за кордону підтвердили зараження коронавірусом, перебуває на самоізоляції.

Новини партнерів

Понад 10 українців захворіли на коронавірус за кордоном
В ОДА повідомили подробиці про першого хворого на коронавірус в Київській області