У Київській області не послабили карантин з 22 травня

У Київській області не послабили карантин з 22 травня
Читать на русском

Послабити карантин не дозволяє показник захворюваності у області

Київська обласна державна адміністрація вирішила не пом’якшувати карантин з 22 травня через те, що один із необхідних чинників, згідно з яким Кабмін дозволив послаблення, перевищує встановлений показник. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу адміністрації області.

Так, кількість випадків захворювання на коронавірус на 100 тисяч населення перевищує норму. Наразі у області показник захворюваності 13,9 осіб на 100 тис. населення, а потрібно менше 12.

«Через те, що один із необхідних чинників (а саме — інцидентність) перевищує встановлений показник, регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій не має права ухвалити рішення щодо послаблення протиепідемічних заходів», — пояснили у адміністрації.

Однак відмітили, що моніторять протиепідемічну ситуацію щоденно. В разі її покращення, рішення про послаблення протиепідемічних заходів буде прийнято негайно.

Раніше APnews писав, що ще в одній з областей України відмовилися пом'якшувати карантин через коронавірус. Також ми публікували повний список областей, де дозволили перехід на другий етап. Києва у списку немає.

Читайте також:

Новини партнерів

Кількість випадків COVID-19 в Україні перевищила 20 000
Україна домовилася з МВФ про кредит stand-by на 5 мільярдів доларів