У Київській області 26 шкіл повністю перевели на дистанційне навчання

У Київській області 26 шкіл повністю перевели на дистанційне навчання
Читать на русском

У 126 навчальних закладах області виявлено 141 учня і 160 вчителів, які хворіють на коронавірус

У Київській області прийняли рішення про повне переведення на дистанційне навчання 26 шкіл, ще 94 навчальних заклади були частково закриті. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Київської обласної державної адміністрації.

У 126 навчальних закладах області виявлено 141 учня і 160 вчителів, які хворіють на коронавірус.

"У зв'язку з виявленими підтвердженими випадками захворювання на самоізоляції перебувають 164 окремих класів у 94 навчальних закладах (4068 учнів і працівників). Повністю переведені на дистанційну форму навчання 26 установ загальної середньої освіти, в яких навчаються та працюють 10037 учасників освітнього процесу", - йдеться в повідомленні.

Після самоізоляції повністю до очної форми навчання повернулися 20 закладів загальної середньої освіти та 16 закладів, в яких на дистанційному навчанні перебували окремі класи. Загалом після самоізоляції до освіти в закладах повернулися 12008 школярів.

Як повідомляв APnews раніше, президент України Володимир Зеленський заявив, що через жорсткий карантин в Україні повністю збили першу хвилю пандемії коронавірусу, цього досягли завдяки тому, що в Європі вона почалася раніше.

Новини партнерів

Юнес Беланда може принести "Динамо" 250 тисяч євро через три роки після відходу
МОЗ хоче, щоб біля станцій метро продавали маски