У Київраді розповіли, чи будуть підвищувати вартість проїзду в столичних маршрутках

У Київраді розповіли, чи будуть підвищувати вартість проїзду в столичних маршрутках
Читать на русском

Транспортні компанії розглядають питання про підвищення вартості проїзду до 10-12 гривень.

Вартість проїзду в громадському транспорті Києва в перші три місяці 2021 року підвищуватися не буде. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву заступника міського голови - секретаря Київради Володимира Бондаренка.

"У тому бюджеті, який Київрада прийняла на 2021 рік, у нас на перший квартал закладена певна компенсація для двох перевізників - "Київпастранс" та "Київський метрополітен", яка дозволяє поки не говорити про підвищення тарифу. Разом з тим економічні передумови також для цього є", - заявив чиновник.

При цьому він зазначив, що деякі транспортні компанії розглядають питання про підвищення вартості проїзду до 10-12 гривень.

"Пояснюється з боку перевізників це досить просто - є реальне зменшення пасажиропотоку на маршрутах. Друга історія - в січні збільшується мінімальна заробітна плата, це буде відбиватися на вартості проїзду. Однак в січні ми точно такого підвищення ще не очікуємо", - підсумував Бондаренко.

Як раніше повідомляв APnews, в маршрутках Києва та Київської області ціни на проїзд можуть вирости як мінімум до 12 гривень в першому кварталі 2021 року.

Новини партнерів

"Антонов" будуватиме військові літаки для ЗСУ - Зеленський підписав Меморандум
Нацполіція випустить на дороги Україні "фантомні патрулі"