У Києві заборонили феєрверки та авто без глушника

У Києві заборонили феєрверки та авто без глушника
Читать на русском

Мер столиці вважає, що за це має бути передбачена відповідальність.

Київська міська рада заборонила реалізацію та запуск феєрверків у столиці під час військового стану та пересування містом на автомобілях без глушника.
Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

"Сьогодні (23 червня — ред.) ми ухвалили рішення про заборону на час війни продажу та запуску феєрверків у Києві. І пересування містом автомобілів без глушника. Кілька років тому було вже рішення про заборону феєрверків, але бачимо, що не всі поводяться адекватно", - повідомив він.

За його словами, в Україні та столиці тривають артобстріли, тому використання салютів і гучна їзда на даний момент доречна.

"Деякі громадяни при цьому влаштовують салюти або їздять вулицями авто, як на реактивному літаку. За це має бути відповідальність", - зазначив Кличко.

  • Перше рішення передбачає, що під час дії військового стану в Україні та 30 днів після його припинення чи скасування на території міста Києва заборонено реалізацію (продаж, торгівлю) феєрверків, салютів та піротехнічних засобів, а також їх запуск.
  • Друге рішення передбачає заборону руху Києвом транспортних засобів, що використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів "прямоток" та інші вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач, до моменту припинення або скасування дії правового режиму військового стану на всій території України.

Новини партнерів

Біженці з України з 1 липня зможуть влаштуватися на роботу в Ізраїлі
Село на Харківщині обстріляли снарядами, які можуть вибухнути протягом 40 годин