У Києві за півроку звільнилося 7000 медпрацівників

У Києві за півроку звільнилося 7000 медпрацівників
Ексклюзив
Читать на русском

Олег Рубан підтвердив, що в Олександрівській клінічній лікарні заповнені майже всі ліжка для пацієнтів з COVID-19

Дефіциту койкомісць для пацієнтів з COVID-19 в Києві немає, є дефіцит медичного персоналу. Про це в ексклюзивному коментарі APnews розповів голова Держпродпотребслужби міста Києві Олег Рубан.

За його словами, в Олександрівській клінічній лікарні Києва заповнене 98% ліжок для пацієнтів з коронавірусом.

"Олександрівська лікарня знаходиться серед топових лікарень України для лікування пацієнтів з коронавірусів і все, кого туди госпіталізували, отримали медичну допомогу. Зараз ще є місця, але лікарня заповнена майже на 98%. У цій лікарні є видатні фахівці, реанімаційні ліжка", - зазначив Рубан.

При цьому він вказав, що крім Олександрівської лікарні, є й інші лікарні й вони на тому ж рівні можуть надати допомогу - 4, 8 і 18, де є необхідне обладнання.

"У Києві показник заповнюваності койкомісць не перевищує 65% по госпіталізації в профільні лікарні столиці, які займаються лікуванням пацієнтів з COVID-19. Ситуація контрольована, показник на рівні 65% і це нормально для Києва, який буде зберігатися до кінця місяця", - пояснив чиновник.

Водночас він заявив, що в столиці дефіцит медичного персоналу.

"Не треба додаткові ліжка розгортати, а додатковий персонал і устаткування. Основна проблема на сьогодні - дефіцит лікарів. У нас за півроку звільнилося 7000 медичного персоналу", - підсумував Рубан.

Як раніше повідомляв APnews, одна з київських лікарень, в якій лікують пацієнтів з Covid-19, заповнена майже на 100%.

Новини партнерів

Полтава потрапила в "червону" зону карантину - у місті закривають заклади освіти
Зеленський виступить зі "Зверненням до нації" у Верховній Раді