У Києві визначили "чергові" лікарні у разі захворювання на коронавірус

Лікарня
Читать на русском

У медичних закладах вже підготували необхідні бокси в інфекційних відділеннях.

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що у столиці виділили деякі лікарні, у яких підготували бокси в інфекційних відділеннях, щоб, у разі розповсюдження коронавірусу, приймати людей на карантин і лікування. Про це повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на заяву мера на засіданні Київради у четвер, 27 лютого.

"Ви бачите, яка ситуація і наскільки схвильовані українці щодо можливого розповсюдження коронавірусу. У столиці і в країні випадків захворювань не зареєстровано. Але ми повинні бути готові до того, якщо таке трапиться. У Києві визначені лікарні, де підготовані бокси в інфекційних відділеннях, що зможуть приймати людей на карантин і лікування", - заявляє мер столиці.

Зазначається, що у п’ятницю, 28 лютого, спільно з фахівцями МОЗ в одній в одній із київських лікарень проведуть навчання для лікарів, завдяки якому вони зможуть оперативно і злагоджено діяти у разі виявлення випадків захворювання чи підозри на коронавірусну інфекцію.

Наразі, за словами Кличка, вкрай необхідно здійснювати і просвітницьку кампанію у школах, соціальних закладах та місцях великого скупчення людей.

Як повідомляв APNews, спалахи коронавірусу за тиждень зафіксували у 20 нових країнах.

Новини партнерів

Макрон заявив про майбутню епідемію коронавірусу
У Харкові відбулись стрілянина і пожежа на ринку