У Києві вартість проїзду в маршрутках хочуть підняти до 10 грн

У Києві вартість проїзду в маршрутках хочуть підняти до 10 грн
Ексклюзив
Читать на русском

Наразі по 10 гривень проїзд коштує на 16 маршрутах міста

На наступному тижні приватні перевізники Києва будуть приймати рішення щодо підняття вартості проїзду до 10 гривень. Про це у коментарі APnews розповів глава Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко.

Він розповів, що діалог з місцевою владою все ж відбувся після локдауна, проте шляхів вирішення проблем приватних перевізників так і не напрацювали.

"Вони відкриті для розмов, але, на жаль, ніяких дієвих заходів, які б могли нам допомогти, ми не напрацювали. Причина в тому, що у КМДА немає навіть юридичної можливості фінансово нам допомагати. Але ми напрацювали деякі питання, надамо їх на розгляд. Ці пропозиції стосуються встановлення регульованого тарифу, як у комунального транспорту. Також є пропозиція, щоб нам компенсували перевезення пільгових громадян", - розповів він.

Додав, що всі ці пропозиції направлять до Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

При цьому він зауважив, що бажання Київпастрансу та метрополітену підняти вартість проїзду до 21 грн приватних перевізників не стосується. Проте підняти ціни все ж планують - після оцінки ситуації.

"До 10 травня у нас фактично пасажиропотік був відсутній, люди пороз’їжджалися по регіонах на свята. На цьому тижні ми вивчаємо ситуацію - наскільки пасажиропотік відновиться, підраховуємо збитки, які ми понесли в ході карантинних обмежень. І вже на наступному тижні будемо приймати рішення стосовно підняття вартості проїзду", - сказав Ігор Мойсеєнко.

Відповів, що максимальний тариф - 10 гривень. Причому, за словами Мойсеєнка, кожен окремий перевізник матиме право вирішувати самостійно, чи піднімати вартість на його конкретному маршруті. Наразі по 10 гривень проїзд коштує на 16 маршрутах міста Києва.

"10 гривень - це максимально, бо ми розуміємо, що всі сфери економіки постраждали, і ми не хочемо, щоб збитки компенсувалися за рахунок простих мешканців", - резюмував голова Асоціації.

Читайте також:

Новини партнерів

Степанов назвав середню вартість дози вакцини від COVID-19 для України: чому так дешево – не пояснив
Прокуратура нагрянула з обшуком в КП "Київський метрополітен" через фінмахінації при будівництві метро на Виноградар