У Києві та області після зимового локдауну можуть значно підскочити ціни на проїзд у маршрутках

У Києві та області після зимового локдауну можуть значно підскочити ціни на проїзд у маршрутках
Читать на русском

Ціни на проїзд у транспорті зростуть як мінімум до 12 гривень.

У маршрутках Києва та Київської області ціни на проїзд можуть вирости як мінімум до 12 гривень в першому кварталі 2021 року. Такий прогноз озвучив директор "Трансгрупп" Володимир Назаренко на брифінгу.

За його словами, підвищення цін на проїзд ніхто з перевізників до 8 січня не планує, тому що у людей і так немає грошей.

"8 числа сказали, що буде локдаун, до 8 числа ніхто не буде піднімати ніяких цін через те, що перевізники розуміють, що у людей зараз грошей немає. Якщо зараз підняти ціни, то всі скажуть, що це не перевізники, а якісь шкуродери", - заявив директор "Трансгрупп".

При цьому після 8-го числа, за словами Назаренко, ситація може змінитися в інший бік. Про прогнозами перевізника, ціна зросте як мінімум до 12 гривень.

"А хто вийде і виживе після локдауна, це вже будемо бачити, хто зможе виїхати, хто не зможе, і далі буде вирішуватися, яка буде ціна... Вартість може вирости до мінімум 12 гривень. У першому кварталі наступного року можна очікувати якісь зміни в плані вартості проїзду в громадському транспорті", - сказав Назаренко.

Також директор "Трансгрупп" заявив, що пасажиропотік в маршрутках впав десь на 40%. У січні-жовтні 2020 року пасажирообіг підприємств транспорту становив 41,8 млрд пасажирів на квадратний кілометр, або 46,3% від обсягу січня-жовтня 2019 року.

Як повідомляв APnews раніше, у Києві поліція зупинила маршрутку, водій якої був під впливом наркотиків.

Новини партнерів

Вірменія і Азербайджан почали обмін полоненими
З 19 грудня в Україні запрацюють нові обмеження для шкіл, ресторанів і музеїв: повний список