У Києві прокуратура відкрила справу проти клініки через приховування інформації про хворого на коронавірус

У Києві прокуратура відкрила справу проти клініки через приховування інформації про хворого на коронавірус
Читать на русском

Медичний заклад не повідомив про позитивний тест пацієнта Міністерство охорони здоров'я та Центр громадського здоров'я

У Києві прокуратура ініціювала досудове розслідування щодо службових осіб приватної медичної клініки, яка не передала державним органам України інформацію щодо хворого на коронавірус пацієнта. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Згідно з інформацією прокуратури, засоби масової інформації оприлюднили дані щодо киянина, який нещодавно відвідував Швейцарію. Він зробив тест в одному з приватних медичних центрів столиці, який показав позитивний результат. Медичний заклад не повідомив про позитивний тест пацієнта Міністерство охорони здоров'я та Центр громадського здоров'я.

"Відомості за цим фактом внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України (Порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним хворобам, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв APNews раніше, мер Києва Віталій Кличко заявив, що для закупівлі медичного обладнання, ліків, масок та інших засобів індивідуального захисту з резервного фонду бюджету Києва виділили 260 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що мер Києва Віталій Кличко повідомив, що Київ закупив дві експрес-лабораторії, які призначені для діагностування коронавірусу COVID-19.

Новини партнерів

Топ-чиновник Нафтогазу заразився коронавірусом
Івано-Франківськ закликає уряд і Зеленського ввести НС по всій Україні