У Києві продовжать лінію швидкісного трамваю до Палацу спорту: на це виділили $39 млн

У Києві продовжать лінію швидкісного трамваю до Палацу спорту: на це виділили $39 млн
Читать на русском

Продовження трамвайної лінії дозволить розвантажити червону гілку метро.

В Києві продовжать трамвайну лінію від вул. Старовокзальної до станції метро "Палац спорту" із заїздом на Вокзальну площу. Кабінет міністрів ухвалив відповідне рішення в рамках угоди між Україною та Світовим банком щодо розвитку міського громадського транспорту. На це виділили 39 млн доларів.

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури, передає APnews.

За словами міністра інфраструктури Олександра Кубракова, будівництво нової лінії швидкісного трамвая до центру міста дозволить розвантажити червону гілку метро, зокрема і станцію метро "Вокзальна", яка наразі виконує функцію великого транзитного вузла.

"Для мене цей проект особливо важливий, адже я був одним із тих, хто його запускав на рівні КМДА ще у 2015 році, коли керував проектом Світового банку. Однак реальний результат ми отримали лише зараз. За умови ефективної та системної роботи місцевої влади, роботи з будівництва нової лінії можуть розпочатися вже наступного року", - розповів міністр.

Як зазначив голова Мінінфраструктури, створення трамвайної лінії також дозволить зменшити кількість автомобілів у центральних районах міста.

Додав, що поява нового екологічного транспорту знизить рівень забруднення повітря. Також передбачено проведення реконструкції вулиць, уздовж яких пролягатиме новий трамвайний маршрут.

"Ми закликаємо українські міста активніше працювати над втіленням важливих для наших громадян екоорієнтованих проектів. Зі свого боку ми гарантуємо підтримку та доступ до всіх можливих інструментів для залучення інвестицій", - наголосив Олександр Кубраков.

Як повідомляв APnews, Кличко пообіцяв, що Подільсько-Воскресенський міст відкриють до кінця 2021.

Новини партнерів

Помахав рукою і показав "сердечко": голодуючий Саакашвілі передав вітання прихильникам з грузинської в'язниці
Від 47 до 66 тисяч гривень: міністр спорту Гутцайт два роки поспіль отримує матдопомогу "на оздоровлення"