У Києві попрощалися з першим президентом України Кравчуком. На похорон прийшли Суркіси

У Києві попрощалися з першим президентом України Кравчуком. На похорон прийшли Суркіси
Читать на русском

Першого президента буде поховано поряд з могилами мера Києва Олександра Омельченка, який нещодавно помер, і екс-депутата Юхима Звягільського.

У вівторок, 17 травня, у Києві проходить церемонія прощання з першим президентом України Леонідом Кравчуком. В останню путь президента проводять в "Українському домі" на Європейській площі.

Після церемонії прощання відбудеться похорон на Байковому цвинтарі. Першого президента буде поховано поряд з могилами мера Києва Олександра Омельченка, який нещодавно помер, і екс-депутата Юхима Звягільського.

На вході до "Українського дому" розмістили плакати із цитатами Леоніда Кравчука. Також повісили плакат із фотографією, де зафіксовано момент присяги першого президента.

Попрощатися з Леонідом Кравчуком прийшли мер Києва Віталій Кличко, брати Суркіси, екс-спікер Верховної Ради Олександр Мороз та міністр культури Олександр Ткаченко.

Церемонія прощання розпочалась рівно об 11:30 за київським часом. Труну з тілом першого президента України привезли у присутності почесного караулу.

Новини партнерів

Пєсков заявив, що війна закінчиться миром, але з "комфортом для Росії"
На Сєвєродонецькому напрямку війська РФ провалилися та відійшли – Генштаб