У Києві попередили вбивство сербського бізнесмена: його замовила дружина для того, щоб отримати 6 мільйонів

У Києві попередили вбивство сербського бізнесмена: його замовила дружина для того, щоб отримати 6 мільйонів
Читать на русском

За ліквідацію чоловіка жінка обіцяла квартиру в Москві вартістю 2 млн доларів.

У Києві правоохоронці попередили вбивство бізнесмена із Сербії, якого замовила його дружина разом з братом. Жінка хотіла отримати 6 мільйонів євро.

Про це APnews пише з посиланням на Офіс генпрокурора.

Зазначається, що викрадення та вбивство планувалося ще наприкінці 2020 року і до нього залучили громадянина України. Саме тут сербський підприємець мав бізнес.

“Жінка передала організаторові – українцю, який тимчасово проживав за кордоном, інформацію про свого чоловіка. Вона зазначила, що бізнесмен кілька разів на рік приїжджає до України для контролю діяльності підпорядкованих йому підприємств. За ліквідацію чоловіка обіцяла квартиру в Москві вартістю 2 млн дол США”, - йдеться у повідомленні.

Відомо, що серб мав намір розлучитися з дружиною і позбавити її фінансів, саме тому жінка і вирішила позбутись від чоловіка.

Володіючи цією інформацією, українські правоохоронці на початку червня провели спецоперацію і зімітували викрадення потерпілого у Києві.

Замовники злочину знаходилися у Сербії, однак після викрадення один з організаторів приїхав в Україну. Його затримали під час оплати за першу частину злочину 10 тисяч доларів.

Одному із замовників вже повідомили про підозру за фактами закінченого замаху на незаконне позбавлення волі та викрадення людини та закінченого замаху на умисне вбивство. Чоловіка заарештували без права на заставу. Прокурори клопочуть про те, щоб затримати і головну замовницю вбивства.

Як повідомляв APnews раніше, у Чехії розгорнули масштабну операцію, щоб спіймати українців - постачальників "дешевої робочої сили".

Новини партнерів

У Києві презентували надшвидкий бойовий дрон, який "розчиняється в повітрі" - відео
Третина жителів ЄС користувалися особистими зв'язками та давали хабарі для отримання медпослуг під час пандемії COVID-19 - звіт