У Києві показники забруднення повітря майже досягли норми

У Києві показники забруднення повітря майже досягли норми
Читать на русском

У понеділок, 20 квітня, у Києві вже не спостерігається задимленість

Заступник директора Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко заявив, що у Києві, Київській та Житомирській областях концентрація пилу та залишків горіння близька до норми. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Прокопенка під час брифінгу.

"Станом на 20 квітня завдяки зусиллям наших пожежників і деяким змінам синоптичної ситуації - зміні напрямку вітру та короткочасним дощам - якість атмосферного повітря в Київській, Житомирській областях, де спостерігалися найбільші осередки пожежі, а також у Києві значно покращилася", - сказав він.

За його словами, наразі забруднення повітря наразі близьке до норми в цей період весни.

"Якість атмосферного повітря в Києві на сьогодні близька до звичайної для цього періоду весни. Завислі речовини - пил і залишки горіння - близькі або дещо вищі за гранично допустимі концентрації. Вміст у повітрі діоксиду сірки, діоксиду азоту, оксиду вуглецю та формальдегіду близький до гранично допустимої концентрації і навіть нижчий".

Крім того у понеділок, 20 квітня, у Києві вже не спостерігається задимленість.

Як повідомляв APnews раніше, заступник директора Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко заявив, що повітря у Києві стане чистішим з 20 квітня.

Новини партнерів

Соціолог розповів, кого вважатимуть винним жителі України в поширенні Covid-19
"Попадетесь і штрафом не відбудетесь": МВС починає антидиверсійну операцію через пожежі в Україні