У Києві підліткам заборонять відвідування ТРЦ без дорослих

У Києві підліткам заборонять відвідування ТРЦ без дорослих
Читать на русском

Нові обмеження наберуть чинності тільки при переході столиці до "червоної" зони карантину.

У Києві готуються ввести додаткові обмеження через ситуацію з коронавірусом. Зокрема, столична влада збирається обмежити відвідування на відвідування ТРЦ для підлітків.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу КМДА.

Під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в минулу п'ятницю були прийняті нові обмеження, які наберуть чинності при переході столиці в "червону" зону карантину. Крім іншого планується обмежити доступ в ТРЦ для деяких категорій городян.

"У разі введення "червоного" рівня епідемічної небезпеки на території міста Києва додатково заборонять відвідування ТРЦ особами, які не досягли 18 років без супроводу дорослих, що мають негативний результат тестування або COVID-сертифікат", - наводять рішення комісії на сайті КМДА.

Раніше APnews повідомляв, що Київ готується до посилення карантину. Повідомляється, що громадський транспорт може працювати в звичайному режимі, однак пускати в нього будуть не всіх. При цьому карантин "червоного" рівня в Києві буде стосуватися тільки невакцинованих.

Новини партнерів

Голова ВООЗ розповів, що заважає людству подолати пандемію COVID-19
Смерть Галини Гатчинс: пістолет, з якого стріляв Болдуін, перевіряла недосвідчена зброярка