У Києві охорона супермаркету побила чоловіка через шматок масла: фото

У Києві охорона супермаркету побила чоловіка через шматок масла: фото
Читать на русском

Похід до магазину закінчився для потерпілого синцями та розбитою бровою.

У Києві охорона одного із столичних супермаркетів побили чоловіка через шматок масла. Про це повідомляє APnews з посиланням на пост киянина Юрія Солохи у Facebook.

За словами чоловіка, інцидент стався на проспекті Оболонський 47/42 в ТРЦ "Оазис". Зайшовши в один з магазинів за молоком і сплативши товар на касі, чоловік зіткнувся з охоронцями. Після того, як він повернувся до одного з них спиною, йому заламали руки.

«Коли я запитав, хто вони такі і що вони хочуть від мене, і взагалі в чому справа? Вони були в одязі більше схожому на цивільний. Один з них показав бейджик, що це охорона і що я нібито в цьому супермаркеті 23.09 2020 о 21:20 вкрав вершкове масло фірми "Ферма". Я сказав, що нічого не брав», - розповів чоловік.

У Києві охорона супермаркету побила чоловіка через шматок масла: фото

У відповідь працівники супермаркету заявили, що у них є відео крадіжки.

«Після цих слів мене підняли і роблять ще два удари в грудну клітину і запитують ти брав? І ведуть до кімнати "охорони", де роблять ще два удари в обличчя з ліктя, але там вже мені пощастило прикритися рукою. Я і кажу, що це помилка, що цього не може бути. А вони кажуть, що зараз знайдемо відео і все побачиш. Знайшли вони відеозапис і показали у прискореному режимі. Далі я попрохав подивитися в уповільненому режимі і, як виявилося, охорона не додивилася», - додав постраждалий.

У Києві охорона супермаркету побила чоловіка через шматок масла: фото

Як уточнив чоловік, охоронці дійсно надали згадане відео, однак через нерозбірливий запис камер на ньому складно було що-небудь розглянути.

«Після походу до маркету довелося звертатися по швидку допомогу. Тепер ходжу з хворим носом, синцем над оком, розбитою бровою з гематомою і розсіченою губою. Ще більше дісталося лівій руці, в ліктьовій частині яку виламували через коліно", - закінчив свою історію покупець.

Раніше APnews повідомляв, під Дніпром поліцейського побили цеглою по голові.

Новини партнерів

ДБР навмисне затягує процес формування РГК при Бюро, - адвокат
"Слуга народу" готується перенести вибори "на всяк випадок", - політолог