У Києві не будуть відкривати ринки, незважаючи на рішення Кабміну - Кличко

У Києві не будуть відкривати ринки, незважаючи на рішення Кабміну - Кличко
Читать на русском

У Києві зростає кількість хворих, серед них є навіть однорічна дитина

У столиці за добу зафіксували 25 нових випадків захворювання на коронавірус. Серед хворих є однорічна дитина - дівчинці трохи більше року. Усього в Києві станом на 1 квітня вже 132 заражені людини.

Дивлячись на зростання кількості хворих, мер столиці оголосив, що продовольчі ринки в місті відкриватися не будуть, незважаючи на рішення Кабміну. Про це APNews дізнався на брифінгу Віталія Кличка.

«Згадайте Ухань, звідки все почалося. Працюють супермаркети, дефіциту продуктів в місті немає», - звернувся мер. Він висловив переконання, що влада вчасно ввела обмежувальні заходи, незважаючи на те, що багатьом киянам це не подобається.

«Якби ми цього не зробили раніше і ще почекали б, сьогодні картина була б зовсім іншою. Всім «не вірю в загрозу - і це не про мене» скажу: зійдіть на землю! Припиніть бродити по місту, ігноруючи обмеження, які введені, щоб вас врятувати!» - зазначив мер.

Також він повідомив, що більшість тих, що заразився, не виїжджали за кордон останнім часом. За його словами, на сьогодні в Києві 380 апаратів ШВЛ. Також сьогодні в медустанови будуть розподілені 400 тисяч масок, чекають партію тестів і захисних костюмів.

Раніше APNews повідомляв, що в Києві за порушення карантину покарають штрафом від 17 000 гривень і кримінальною відповідальністю.

Новини партнерів

Укравтодор отримає 19,3 мільярда гривень під держгарантії незважаючи на карантин
Американська співачка Леді Гага подала документи на купівлю земельної ділянки в Миколаївській області