У Києві на очах розвалюється аварійний міст Патона - відео

У Києві на очах розвалюється аварійний міст Патона - відео
Читать на русском

Міст протягом трьох років експлуатується, попри аварійний статус.

У Києві міст Патона, який уже не перший рік перебуває у статусі аварійного, почав розвалюватись на очах. Про це повідомляє APnews.

Під час зйомки мосту в кадр потрапили камені та шматки граніту, які із серйозною частотою відколювалися від мосту та летіли до Дніпра. При цьому зверху шляхопроводом продовжують їздити автомобілі.

Нагадаємо, що міст імені Патона офіційно визнали аварійним ще 2018-го року. Вже тоді опори мосту поступово обсипалися, а більшість металоконструкцій моста була вражена корозією. Виходить, що всі ці три роки міст поступово розбирає себе сам.

Міст Патона ввели в експлуатацію далекого 1953-го року, а на його будівництво пішло 13 років. Довжина переправи становить 1543 метри. Міст є частиною Малої окружної дороги.

Раніше APnews повідомляв, що у КМДА поскаржилися на те, що відремонтувати міст Патона їм роками заважає Антимонопольний комітет. Зазначимо, що ще у вересні 2020 року APnews звертався до КМДА із запитом про міст Патона та його реконструкцію. Тоді нам відповіли, що міст справді небезпечний, його треба якнайшвидше реконструювати, але лише документацію для проведення реконструкції готуватимуть 2 роки.

Новини партнерів

В "Дії" з'являться COVID-сертифікати для вакцинованих дітей і перехворілих: як отримати
На сході Афганістану під час молитви у мечеті пролунав вибух, щонайменше 15 постраждалих