У Києві можуть ввести спецперепустки на транспорт: як працюватиме система

У Києві можуть ввести спецперепустки на транспорт: як працюватиме система
Читать на русском

Передавати такі перепустки іншим особам суворо заборонятиметься.

У Києві затвердили порядок роботи інформаційно-телекомунікаційної системи управління спеціальними перепустками "Карантин", який передбачає можливість введення перепусток на громадський транспорт.

Про це APnews повідомляє з посиланням на рішення столичного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Так, документ передбачає, що порядок може діяти на час обмежувальних заходів, встановлених для "червоної" зони адаптивного карантину. Іншими словами, такі спецперепустки можуть ввести у разі запровадження у Києві найжорсткіших обмежень "червоної" зони.

Зазначається, що введення спецперепусток не буде автоматичним, адже для цього потрібне окреме рішення Київської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про переведення громадського транспорту в режим спеціальних перевезень.

Спецперепустки у Києві діятимуть на існуючих транспортних або соціальних (у випадку з пільговиками) картах. При цьому роботодавці повинні зареєструватися на сайті системи "Карантин", подати заявки з інформацією про ПІБ своїх працівників і номери їх транспортних або соціальних карт.

Наголошується, що поповнити відповідні картки можна буде у звичайному режимі.

Крім того, власникам спецперепусток забороняється передавати свої транспортні карти іншим особам.

Що стосується звичайних карток та QR –квитків, які не є носіями спецперепусток, будуть деактивовані на час "червоної" зони. Також не будуть працювати електронні квитки у вигляді QR-кодів, в тому числі й на паперовому носії.

Як повідомляв APnews, Кабінет міністрів більше не має наміру вводити в Україні тотальний локдаун через поширення коронавірусу. Це дозволить бізнесу безперешкодно працювати у "червоних" зонах країни за умови 100% вакцинації працівників та відвідувачів.

Новини партнерів

В Україні створять нові нацпарки та збільшать площу вже існуючих
У Дніпрі загинув чоловік, катаючись з шестирічною донькою на санчатах