У Києві група людей з кийками напала на бар із відвідувачами: побили охорону та розпорошили сльозогінний газ

У Києві група людей з кийками напала на бар із відвідувачами: побили охорону та розпорошили сльозогінний газ
Читать на русском

Відвідувачам довелося ховатися і тримати двері, щоби зловмисники не потрапили всередину

У Києві група невідомих напала на бар "Хвильовий" - побили вікна, охорону та розпорошили всередині сльозогінний газ. Причому на момент погрому в закладі були відвідувачі, яким довелося ховатися від зловмисників.

Про це APnews пише з посиланням на коментар адміністрації бару.

"О 18:39 до входу в бар підійшли 3 невідомі і залили двох охоронців сльозогінним газом. Одразу до воріт підбігли ще 12 незнайомих людей та забігли у двір Хвильового. Охоронців по спині та руках били телескопічними кийками і перешкоджали пересуванню всередину бару", - розповіли власники "Хвильового".

Додавши, що в приміщенні закладу на той момент було близько 15 відвідувачів, троє діджеїв з Берліну та команда ще 3 чоловік.

"Бармени встигли закрити двері на ключ, але двері почали виламували. Відвідувачі тримали двері, щоб невідомі не потрапили всередину. В цей час у дворі почали ламати меблі, частинами меблів та телескопічними кийками вибивати вікна та скляні двері в приміщення. В дірки у вікнах та дверях полетіли газові балони зі сльозогінним газом. Частина відвідувачів та команда заховались в колдрумі та туалетах, щоб не вдихати газ, інша частина продовжували тримати двері", - сказали в адміністрації закладу.

Тим часом у дворі лунали крики «Смерть під**ам», «White power», «Дістанемо під***сів». Коли всі вікна та двері були вибитими, нападники вибігли з двору та зникли в невідомому напрямку. Кажуть, що поліція приїхала через 20 хвинин після закінчення інциденту і почала брати свідчення в очевидців.

Керівництво закладу наголосило, що це не перший випадок нападу на їхній бар.

"Перший масовий інцидент трапився 6 листопада, тоді близько 150 чоловік прийшли під бар, заблокували вхід у двір, кидали димові шашки та петарди та розмальовували стіни зі сторони Верхнього Валу", - розповіли вони.

Наразі у поліції ще ніяк не прокоментували інцидент. Нижче - відео з камер нагляду.

Раніше APnews писав, як у Харківській області напали на COVID-відділення - розбили вікна, пошкодили медичне обладнання

Новини партнерів

"Охоронці не застосовували фізичної сили": в УДО назвали "провокацією" штовханину біля кортежу Зеленського
У США розкрили подробиці "держперевороту", про який розповів Зеленський