У Києві чиновники вкрали 15 млн гривень на ремонті парку Кіото - ДБР

У Києві чиновники вкрали 15 млн гривень на ремонті парку Кіото - ДБР
Читать на русском

Причому до моменту запуску тендера ремонт в парку вже закінчили.

Чиновники з "Київського центру розвитку міського середовища" КМДА привласнили близько 15 мільйонів гривень з міського бюджету. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Державного бюро розслідувань.

Цю суму чиновники вкрали під час реконструкції парку "Кіото" у Деснянському районі столиці в 2017-му році. Тоді вони провели тендер по реконструкції парку, встановивши очікувану вартість послуг в 62,1 мільйон гривень. Перемогу тоді здобуло товариство з пропозицією в 49,4 мільйона гривень, а в підсумку з бюджету їм перерахували 32,1 мільйон гривень.

Ось тільки згідно з висновком експертизи вартість фактично виконаних будівельних робіт склала всього 19,2 мільйона гривень. Та й їх, як встановили співробітники ДБР, виконали ще на момент оголошення тендеру.

У підсумку за оцінкою Бюро, чиновники завдали збитків бюджету на суму близько 15 мільйонів гривень, однак повну суму збитку ще належить встановити. На цей час співробітники ДБР провели обшуки в офісах комунального підприємства, будинку у колишніх керівників і посадових осіб КП, а також за місцем проживання керівників ТОВ і підрядників.

Раніше APnews повідомляв, що в Києві знову обшукують комунальні підприємства. На цей раз прокуратура провела обшуки через покупки ліфтів.

Новини партнерів

У Кривому Розі вандали вдруге спаплюжили пам'ятник загиблим під Іловайськом
У Києві вандали вкрали у Маленького принца руку та лисеня: поліція шукає винних